„Strój bajkowy lub baśniowy” – konkurs w ramach NPRCz 2.0

W ramach współpracy ze świetlicą szkolną z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do udziału w konkursie plastyczno-technicznym dla klas I – VIII „Strój bajkowy lub baśniowy”.
Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów z poczuciem humoru – wystarczy przygotować własny strój oraz przebrać się za postać z bajki lub z baśni, a następnie sfotografować siebie w przebraniu.
  1. Organizatorzy konkursu: Biblioteka i Świetlica Szkoły Podstawowej nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Gorzowie Wielkopolskim
  2. Fotografie uwieczniające uczestnika w przebraniu bajkowym lub baśniowym należy przesłać na adres e-mail: sp4swietlica@op.pl
  3. W tytule wiadomości należy napisać: imię, nazwisko oraz klasę. Na zdjęcia czekamy do 25 listopada br.
  4. Zgłoszenie pracy na konkurs jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestnika dla potrzeb konkursu oraz na publikację fotografii prac konkursowych na stronie biblioteki/ świetlicy.
  5. Konkurs obejmuje dwie kategorie wiekowe:
    I kategoria – kl.1-3,
    II kategoria – kl.4-8,
  6. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 28 listopada br. na stronie biblioteki/ świetlicy.
  7. Wręczenie nagród odbędzie się 29 listopada br. w bibliotece szkolnej na długiej przerwie.
  8. Zwycięzcy (tzw. „podium zwycięskie”) otrzymają punkty dodatnie z zachowania za udział w konkursie z kl. 1-3 (3 pkt) oraz z kl.4-8 (5 pkt.) oraz nagrodę rzeczową (książkę z autografem autora). Nagroda została sfinansowana ze środków pozyskanych w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.
  9. Pozostali uczestnicy otrzymają punkty dodanie z zachowania za udział w konkursie zgodnie z kodeksem ucznia w kl. 1-3 (2 pkt.) w kl.4-8 – (5 pkt.)
 Liczymy na Waszą kreatywność!
Julita Zamłynna