Nowy księgozbiór w bibliotece szkolnej w ramach NPRCz 2.0

Przyjemnością informujemy, że systematycznie wprowadzamy księgozbiór biblioteki szkolnej do systemu elektronicznego sfinansowanego ze środków Rady Rodziców. Bardzo cieszymy się, że nasza biblioteka szkolna przechodzi cyfrową metamorfozę. Co prawda, wprowadzanie całego księgozbioru biblioteki szkolnej zajmie nam sporo czasu, ale sukcesywnie będziemy otwierać się na nowe wypożyczenia. Już teraz można wypożyczać część nowego księgozbioru zakupionego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025. Na tę chwilę wypożyczenia nowego księgozbioru będą odnotowywane w systemie elektronicznym przez nauczyciela-bibliotekarza, a w niedalekiej przyszłości i nasi uczniowie będą mieli kontrolę nad wypożyczanym księgozbiorem. Prosimy o cierpliwość, bo warto poczekać, aby w pełni cieszyć się możliwościami, jakie daje oprogramowanie biblioteczne.