Zwrot podręczników szkolnych

W roku szkolnym 2017/2018 zwrot podręczników dokonują wychowawcy
kl. 1-7 wraz ze swoimi wychowankami zgodnie z poniższym harmonogramem:

11 czerwca br. – kl. 4

13 czerwca br. – kl. 6

15 czerwca br. – kl. 7

19 czerwca br. – kl. 5 i kl. 3 – j. angielski,

21 czerwca br. – kl. 2 i 1 – ostatnie części edukacji wczesnoszkolnej oraz
j. angielski

Uprzejmie informuję, że zwrotowi podlegają wszystkie podręczniki
(oprócz religii). Uczeń zobowiązany jest do zdania kompletu podręczników:

4-6 – 10 książek/ uczeń,

a kl. 7 – 12 książek/ uczeń.

Przypominam, że podręcznik od religii nie podlega zwrotowi.

Szanownych Rodziców, bardzo proszę o dopilnowanie dzieci i niepozostawianie zwrotu książek oraz płatności za zniszczenia na ostatnią chwilę, gdyż mogą Państwo nie zdążyć rozliczyć się na czas, co może pociągnąć za sobą konsekwencje.

Uczniowie, którzy wyjeżdżają na wypoczynek przed zakończeniem roku szkolnego proszeni są o wcześniejszy zwrot podręczników w celu rozliczenia się z biblioteką szkolną.

Za uszkodzenie uznaje się: zalanie książki płynem, popisanie długopisem lub kredką, brakujące lub podarte strony podręcznika, brak okładki.

Bardzo proszę o pozostawienie przyklejonych okładek na podręcznikach. W większości przypadków po ich oderwaniu podręcznik ulega zniszczeniu.

Informacje dotyczące płatności za zniszczone podręczniki będą wysyłane
do rodziców uczniów oraz ich wychowawców.

Z biblioteką szkolną należy rozliczyć się do 22.06.2018 r. Każde nierozliczenie się skutkuje brakiem podręczników dla uczniów w przyszłym roku szkolnym.

*Płatności za zniszczone podręczniki może dokonać uczeń w bibliotece szkolnej. Proszę o przygotowanie odliczonej kwoty.