BIBLIOTEKA SZKOLNA DZIĘKUJE!

22 czerwca br. pożegnaliśmy rok szkolny 2017/2018, podczas którego uczniowie-wolontariusze żyli rytmem biblioteki. Biblioteka szkolna zorganizowała wiele ciekawych akcji czytelniczych oraz kulturalnych. W trakcie roku szkolnego zyskiwała co rusz nowych odwiedzających oraz pomocników. Nadszedł czas podziękowań za okazaną pomoc i zaangażowanie w naszym szkolnym miejscu kultury.

Wyróżniono tzw. zarząd aktywu bibliotecznego. Na początku roku szkolnego każdemu pomocnikowi przydzielono obowiązki. Wśród wyróżnionych znaleźli się:

Martyna Dominiak – Prawa ręka n-la bibliotekarza,

Maria Dąbrowska – Specjalista ds. organizacyjnych,

Dominika Gałązka – Specjalista ds. porządkowych,

Weronika Gałązka – Specjalista ds. obsługi klienta,

Hanna Nowicka – Specjalista ds. wizerunkowych,

Franciszek Łopuszański – Specjalista ds. bezpieczeństwa IT,

Zofia Stanowska – Specjalista ds. informatycznych,

Kuba Wróblewski – Specjalista ds. technicznych.

Tytuł Starszego Pomocnika Biblioteki otrzymali: Konrad Książkiewicz, Nikola Kowalska, Aleksander Gałczyński oraz Jakub Malinowski.

Dyplom Młodszego Pomocnika Biblioteki otrzymały: Antonina Stankowska, Julia Utrajczak, Hanna Bruździńska oraz Aleksandra Wochniak.