BIBLIOTEKA SZKOLNA DZIĘKUJE ZA CAŁY ROK!

22 czerwca br. pożegnaliśmy rok szkolny 2017/2018, podczas którego uczniowie-wolontariusze żyli rytmem biblioteki. Biblioteka szkolna zorganizowała wiele ciekawych akcji czytelniczych oraz kulturalnych. W trakcie roku szkolnego zyskiwała co rusz nowych odwiedzających oraz pomocników. Nadszedł czas podziękowań za okazaną pomoc i zaangażowanie w naszym szkolnym miejscu kultury.
Wyróżniono tzw. zarząd aktywu bibliotecznego. Na początku roku szkolnego każdemu pomocnikowi przydzielono obowiązki. Wśród wyróżnionych znaleźli się:
Martyna Dominiak – prawa ręka n-la bibliotekarza,
Maria Dąbrowska – specjalista ds. organizacyjnych,
Dominika Gałązka – specjalista ds. porządkowych,
Weronika Gałązka – specjalista ds. obsługi klienta,
Hanna Nowicka – specjalista ds. wizerunkowych,
Franciszek Łopuszański – specjalista ds. bezpieczeństwa IT,
Zofia Stanowska – specjalista ds. informatycznych,
Kuba Wróblewski – specjalista ds. technicznych.
Tytuł Starszego Pomocnika Biblioteki otrzymali: Konrad Książkiewicz, Nikola Kowalska, Aleksander Gałczyński oraz Jakub Malinowski.
Dyplom Młodszego Pomocnika Biblioteki otrzymały: Antonina Stankowska, Julia Utrajczak, Hanna Bruździńska oraz Aleksandra Wochniak.