Zagłosuj na Szkołę Podstawową nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Gorzowie Wielkopolski—> tutaj.

Uwaga! Pełna mobilizacja!  W imieniu Biblioteki Szkoły Podstawowej nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Gorzowie Wielkopolskim  bardzo proszę o codzienne oddawanie głosów na pracę naszych uczennic z kl. 6b (Martyny Dominiak, Dominiki Gałązki, Weroniki Gałązki i Zofii Stankowskiej).

Duża ilość głosów jest niezbędna, by zyskać nowy księgozbiór do biblioteki szkolnej. Wartość nagród książkowych od sklepu Empik wynosić będzie 25 000 złotych.

Wystarczy jedynie twój e-mail, na który zostanie wysłane potwierdzenie oddania głosu. Musisz potwierdzić! To bardzo ważne, gdyż bez potwierdzenia i kliknięcia w link aktywacyjny, nasz głos nie jest ważny!

Jeden e-mail to jeden głos! I tak przez kolejnych 20 dni…

Wierzę, że mamy jeszcze szansę, jeżeli wszyscy się zmobilizujemy!

Aby zagłosować, należy wejść na stronę sklepu Empik i wyszukać pracę naszej szkoły. Możliwe jest to dzięki wyszukiwarce znajdującej się pod „topowymi” pracami. Zgłosiliśmy się, jako jedna z pierwszych szkół, więc jesteśmy na stronie prawie na samym dole galerii prac.

Joanna Freliga  – nauczyciel bibliotekarz