ESCAPE ROOM „ŚWIADOMY EUROPEJCZYK”

Z przyjemnością informuję, że 21 i 22 listopada br. odbędą się rozgrywki biblioteczne, tzw. ESCAPE ROOM. Temat – ŚWIADOMY EUROPEJCZYK. Obowiązuje tematyka: tradycyjne dania, popularne zabytki, flagi oraz stolice państw Unii Europejskiej.  Zdrowa rywalizacja polega na rozszyfrowaniu wszystkich zagadek pochowanych w bibliotecznym pokoju, co umożliwi znalezienie „klucza”. Cała zabawa ma ustalony limit czasowy.  Grupy będą miały na to tylko 45 min.  Wygrywa zespół, który szybciej zdobędzie klucz. Na pierwszy  ogień idą kl. 6c i 6b. Zwycięska drużyna zagra ponownie w Andrzejkowym Escape Roomie z inną grupą. Osoby zainteresowane udziałem proszone są o zapisanie uczestników swojej grupy na kartce i pozostawienie w bibliotece szkolnej.
22 listopada odbędzie się losowanie i wyłonimy kolejnego przeciwnika dla pierwszego zwycięzcy!