Szczęśliwego Nowego Roku! – spotkanie noworoczne w bibliotece

4 stycznia br. zorganizowaliśmy w bibliotece szkolnej spotkanie noworoczne. Z ogromną przyjemnością informuję, że i tym razem, pomocnicy biblioteki stanęli na wysokości zadania. Wspólnie przygotowaliśmy słodki poczęstunek. Oczywiście nie zabrakło drobnych upominków dla każdego uczestnika! Początek roku to dobry moment, aby podsumować stary rok i podjąć nowe postanowienia. Bardzo mocno cieszę się, że z roku na rok grono „bibliotekarskiej rodziny” powiększa się! Przed nami pracowity 2019 rok, jeszcze więcej akcji promujących czytelnictwo, ciekawe konkursy dla uczniów i ich rodzin oraz ulepszanie działalności biblioteki (m.in. dostęp do księgozbioru dostosowany do wzrostu uczniów – aby wypożyczanie było łatwe i przyjemne). To dobry moment, aby podziękować Uczniom oraz ich Rodzicom za wsparcie i pomoc w organizacji zrealizowanych akcji czytelniczych, kulturalnych. Dziękuję i proszę o więcej!

W imieniu pomocników biblioteki oraz własnym życzę wszystkim czytelnikom oraz odwiedzającym: Szczęśliwego Nowego Roku!