75. rocznica Powstania Warszawskiego

Z przyjemnością informujemy, że włączyliśmy się w historię i zgłosiliśmy się do wyjątkowej akcji!
Pisanie kartek dla Powstańców odbywać się będzie podczas lekcji bibliotecznych, bądź na przerwach w bibliotece szkolnej.  Podczas zajęć uczniowie mają możliwość zapoznania się z tradycyjną formą korespondencyjną oraz poznają istotną cząstkę historii naszego kraju.
Zapraszamy do uczestnictwa w tegorocznej edycji projektu BohaterON wszystkich uczniów. Prosimy o przynoszenie prac plastycznych, które z przyjemnością przekażemy Powstańcom.
Na odwrocie prac należy wpisać imię i nazwisko ucznia oraz klasę. Kierujemy również prośbę do rodziców, aby podpisali pracę swojego dziecka. Podpis rodzica jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na udział pracy plastycznej dziecka w projekcie oraz z publikacją na stronie szkoły oraz biblioteki.
WŁĄCZMY HISTORIĘ!