Escape room kl. 4-8 – „Kobiety filmu”

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet organizujemy w bibliotece szkolnej escape room dla kl.4-8 – „Kobiety filmu”. Zainteresowani uczniowie wezmą udział w rywalizacji klasowej w dn. 2.03-6.03 br.
Stawiamy sobie za cel popularyzowanie świadomego uczestnictwa młodzieży w kulturze współczesnej, odwołując się do postaci kina oraz premier filmowych danego sezonu. Konkurs propaguje też klasykę i sztukę odczytywania języka kina oraz rozumienie warsztatu filmowego, także i jego historii.
Klasy chcące wziąć udział w naszym konkursie muszą zgłosić swój zespół – 6 uczestników.
Zgłoszenia przyjmowane są do 28 lutego br. do godz. 12.00.
2 marca br. przed biblioteką szkolną będzie można zapoznać się z terminarzem konkursów.
Wyznaczenie terminu konkursu dla danej klasy jest uzależnione od kolejności zgłoszeń.
24 lutego br.. na stronie biblioteki zostanie podany zakres materiału, który wykorzystano do stworzenia pokoju zagadek.
Czekamy na Wasze zgłoszenia!