1000 powodów, by czytać… – prosimy o głosy!

Uwaga! Pełna mobilizacja!  W imieniu Biblioteki Szkoły Podstawowej nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Gorzowie Wielkopolskim  bardzo proszę o CODZIENNE oddawanie głosów na pracę naszych uczennic.

Duża ilość głosów jest niezbędna, by zyskać nowy księgozbiór do biblioteki szkolnej. Pomóż nam zdobyć 1000 książek do biblioteki oraz czytniki e-booków od Empik Go.

Zagłosuj na Szkołę Podstawową nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Gorzowie Wielkopolski.

Jak głosować?

To proste!

 

1.Pobierz aplikację empiku.

2.Wyszukaj naszą szkołę.

3.Od tej pory, codziennie przez cały miesiąc oddawaj głos na plakat naszej szkoły :).

4.Zachęć do tego innych!

Czytam, bo książka ma tę moc! Książka – niby taka banalna rzecz, ale ile daje korzyści, to nie da się zliczyć na jednej ręce: bawi, rozwija wyobraźnię, wychowuje, uczy, przenosi w inny świat, straszy… I co najistotniejsze, to książka nas łączy. Pokazuje świat oczami osób z różnych środowisk, w różnym wieku, co skłania mnie, jako czytelnika, do przemyśleń o mojej przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Dlatego uważam, że powinniśmy doceniać słowo drukowane, a na bazie przeczytanego księgozbioru wyrabiać swoje własne zdanie i z odwagą zdobywać świat!

Joanna Freliga  – nauczyciel bibliotekarz

Dodaj komentarz