Twój Szczęśliwy Numerek Wypożyczonej Książki :)

Z przyjemnością informuję, że już od 22 lutego br. każdego dnia wylosujemy szczęśliwy numer inwentarzowy wypożyczonej książki.

Wówczas nagrodzimy „słodkim upominkiem” jej aktualnego czytelnika.

Oczywiście, każdy z Was ma szansę trafić KSIĄŻKĘ DNIA.

Od 18 lutego br. będzie można zwiększyć swoje szanse w losowaniu. Mianowicie, przy każdym wypożyczeniu należy wrzucić swój numer wypożyczonej książki do specjalnej urny, która będzie znajdować się w bibliotece szkolnej.

Twój Szczęśliwy Numer Wypożyczonej Książki będzie udostępniany na telewizorze w holu szkoły oraz na stronie biblioteki szkolnej.

Numer książki znajduje się pod pieczątką biblioteki szkolnej np. 23287…

Nagrodę będzie mogła odebrać osoba, która okaże książkę ze szczęśliwym numerem tygodnia. Można dokonać tego osobiście lub drogą elektroniczną. W drugim przypadku należy przesłać zdjęcie książki z numerem inwentarzowym na adres biblioteki szkolnej: b.szkolnasp4@gmail.com oraz napisać dane ucznia: imię, nazwisko i klasa lub nauczyciela 🙂

POWODZENIA!!!