Wirtualny Konkurs Wielkanocny

Warunki uczestnictwa w konkursie:

1. Konkurs skierowany jest do uczniów kl.I – VIII Szkoły Podstawowej nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Gorzowie Wielkopolskim.
  2. Do wyboru są dostępne cztery kategorie konkursowe:
    • dekoracja wielkanocna (jedna): pisanka, palma lub stroik,
    • praca plastyczna pt. „Najciekawsze zwierzątko wielkanocne”,
    • kratka świąteczna,
    • dekoracja stołu.
  3. Uczestnik może wykonać pracę tylko jednej, wybranej kategorii lub do każdej z nich.
  4. Zdjęcia prac konkursowych należy przesłać do 7 kwietnia br. na adres biblioteki szkolnej: b.szkolnasp4@gmail.com
  5. Prosimy, aby plik zawierający fotografię został wcześniej opisany: imię i nazwisko ucznia, klasa, oraz nazwa kategorii konkursowej.
  6. Jury wybierze trzy najlepsze prace z każdej kategorii.
  7. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 9 kwietnia 2021 r.
  8. Uczniowie otrzymają punkty dodatnie z zachowania (tzw.podium).
  9. Zgłoszenie pracy na konkurs jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestnika dla potrzeb konkursu oraz na publikację fotografii prac konkursowych na stronie biblioteki.
  10. Zachęcamy rodziców wraz z dziećmi do wzięcia udziału w konkursie w kategorii „dekoracja stołu wielkanocnego”.
  11. Prosimy rodziców, aby zachęcili dzieci do samodzielnej pracy, ponieważ nic tak nie cieszy, jak samodzielnie wykonane dzieło.
  12. Organizatorzy konkursu: Biblioteka i Świetlica Szkoły Podstawowej nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Gorzowie Wielkopolskim.