„Twój szczęśliwy numerek książki” dla kl.1-8

Z przyjemnością informujemy, że ubiegłoroczna akcja „Twój szczęśliwy numerek książki” powraca!

Akcja zaplanowana jest na cały rok szkolny 2021/2022.

Od dn. 20 września br. należy śledzić naszą stronę oraz tv w holu i sprawdzać zgodność numerków w książkach pochodzących z naszej biblioteki.

Przypominamy, że numerek książki znajduje się pod pieczątką. Aby otrzymać nagrodę uczeń powinien okazać książkę z wylosowanym numerkiem w bibliotece szkolnej lub przesłać jej zdjęcie na adres b.szkolnasp4@gmail.com, dopiero na tej podstawie może otrzymać nagrodę.

SZANSA NA ZDOBYCIE DODATKOWEJ NAGRODY!

Nowość – KARTA BINGO. Kartę BINGO otrzyma każdy czytelnik, którego numerek zostanie wylosowany. Odhaczenie wszystkich miesięcy na karcie bingo uprawnia ucznia do wyboru dodatkowej nagrody. Zasada jest prosta, choć raz w miesiącu musi zostać wylosowany numer książki, którą aktualnie czytasz 🙂

Sądzimy, że warto spróbować zabawić się w Szczęśliwego Czytelnika.

Startujemy 20 września 2021 r. o godz. 8:00!

Życzymy powodzenia!