Wyjątkowe urodziny w szkole!

Wszyscy uczestnicy nocy w bibliotece zaangażowali się w organizację wydarzenia, śledzili poczynania Jubilatki, która do samego końca nie była świadoma przygotowanej niespodzianki. Uczestnicy przybyli do szkoły dwie godziny szybciej, aby przygotować wszystko na przyjście jubilatki. Jedna z uczestniczek miała za zadanie przypilnować Jubilatkę, tak aby nie przyszła za wcześniej. Dzięki niej mieliśmy czas na dopracowanie szczegółów. Ostatecznie uczennica była w szoku, wybiła godzina 20:00 gdy tylko weszła do sali gimnastycznej, rozbrzmiało głośne „sto lat” śpiewane przez wszystkich uczestników oraz samego nauczyciela-bibliotekarza. Następnie nauczyciel-bibliotekarz złożył życzenia od wszystkich zgromadzonych oraz wręczył Jubilatce drobny prezent. Tort śmietankowo-truskawkowy zniknął w mgnieniu oka… Jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla naszej Klaudii!! Tylko raz w roku obchodzi się urodziny i warto cieszyć się chwilami, które są nam dane. Niewątpliwie, niespodziankę uważamy za udaną.

Należy podkreślić, że niespodzianka udała się dzięki zaangażowaniu uczestników nocki, którzy przypilnowali Jubilatki, kupili tort, balony oraz świeczki, przygotowali napis urodzinowy oraz wpłacili składkę na prezent dla Klaudii. Dzięki ich zaangażowaniu, współpracy i porozumieniu udało się wszystko zorganizować. Dzięki temu uczennica miała wyjątkowe urodziny w wyjątkowym dniu i miejscu. To bardzo miłe ze strony dzieci, że chciały dokonać czegoś miłego dla swojej koleżanki. Zachowanie uczniów tylko potwierdza to, że w murach naszej szkoły stanowimy „bibliotekarską rodzinę”!

Moi mili, carpe diem!