Przedszkolaki w bibliotece szkolnej

28 lutego 2024 roku naszą szkołę odwiedziły dwie najstarsze grupy przedszkolaków z zaprzyjaźnionego Przedszkola nr 4.  Celem wizyty było bliższe poznanie szkoły, do której dzieci będą uczęszczały po wakacjach. Starszaki zwiedziły najważniejsze miejsca w szkole m.in. salę gimnastyczną, salę komputerową, świetlicę oraz bibliotekę szkolną. Dzieci pod opieką pań wychowawczyń miały możliwość uczestniczenia w spotkaniu czytelniczym. W bibliotece szkolnej grupa przedszkolna odgadywała gwiazdozbiory opisane w wierszach. Pod koniec spotkania przedszkolaki wykonywały prace plastyczne związane z tematyką zajęć. Za aktywny udział w zajęciach dzieci otrzymały słodki poczęstunek.

Na pamiątkę każdy przedszkolak mógł zabrać ze sobą tabliczkę ze swoim rysunkiem. Wszystkie dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w zajęciach i każdy opuścił naszą szkołę pełen wrażeń.

Joanna Freliga

Dodaj komentarz