„Książki spacerujące po ulicach naszego miasta” – wyniki konkursu

W dniach 15.11-21.11.2022 r. odbył się konkurs pt. „Książki spacerujące po ulicach naszego miasta”. W zorganizowaniu konkursu wykorzystaliśmy jedną z aplikacji internetowych – padlet, na której każdego kolejnego dnia zamieszczaliśmy fotografię przedstawiającą okładkę książki na tle pomnika znajdującego się na terenie naszego miasta. Z obserwacji wynika, że sama forma konkursu przypadła uczniom oraz ich rodzicom do gustu.

link do strony konkursu -> tutaj.

W konkursie wzięło udział dwudziestu uczestników. Czternastu z nich wygrało konkurencję. W ciągu tygodnia, w każdym dniu konkursu wskazywaliśmy nową dwójkę zwycięzców, którzy skomentowali w sposób prawidłowy zdjęcie konkursowe. Bez wątpienia nagrodzimy również punktami dodatnimi osoby aktywne, które udzieliły prawidłowych odpowiedzi, ale niestety nie na tyle szybko, by znaleźć się w czołówce i zdobyć książkę.

Zapraszamy wszystkich zwycięzców do biblioteki szkolnej po odbiór nagród książkowych oraz dyplomów. Nagrody książkowe zostały sfinansowane ze środków w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Joanna Freliga

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Dodaj komentarz