„Psyjaciele” – spotkanie autorskie z Marcinem Koziołem

W dniu 15 listopada 2022 r. na pierwszej lekcji klasy: 1b, 2b oraz 2c wzięły udział w spotkaniu autorskim  w wersji online. Pan Marcin Kozioł, autor tekstów dla dzieci i młodzieży specjalnie połączył się z naszymi uczniami. Podczas spotkania autorskiego uczniowie poznali zabawne (i autentyczne) przygody uroczych psów, ale także wybitnych Polaków m.in. naszego patrona szkoły, Henryka Sienkiewicza. Spotkaniu towarzyszyła projekcja zdjęć oraz animacji przygotowana przez pisarza. Uczniowie z ogromnym zaciekawieniem słuchali autora prezentowanej książki. I tuż po zakończeniu spotkania chcieli jak najszybciej wypożyczyć książkę jego autorstwa. Z przyjemnością informujemy, że w najbliższych dniach nasza biblioteka wzbogaci się o trzy egzemplarze książki pt. „Psyjaciele”, której zakup ufunduje jeden z rodziców uczniów. Bardzo dziękujemy za włączenie się w życie biblioteki.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.