Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „TAJNA MISJA ZWIADOWCÓW”

pixabay.com

Z przyjemnością informujemy, że uczennica naszej szkoły Nikola Skora z kl.7a została wyróżniona INDYWIDUALNYM ZESTAWEM ZWIADOWCY w ogólnopolskim konkursie dla bibliotekarzy i czytelników „TAJNA MISJA ZWIADOWCÓW”. Organizatorami konkursu byli: Biblioteka Pedagogiczna Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim oraz Wydawnictwo Jaguar. Nikola Skora była najwytrwalszym i najdzielniejszym szkolnym „Zwiadowcą” w naszej szkole. Dlatego z przyjemnością zgłosiliśmy jej pracę do ogólnopolskiego finału konkursu. Finałowe zadanie konkursu polegało na zaprezentowaniu Zwiadowców we współczesnym świecie. Zgodnie zamysłem Nikoli, „Zwiadowcą” może być każdy z nas, ponieważ legenda ludzi miecza jest wciąż żywa w naszych sercach.

wyniki konkursu na stronie Wydawnictwa Jaguar -> tutaj.

praca konkursowa Nikoli – tutaj.

Serdecznie gratulujemy Nikoli oraz życzymy dalszych sukcesów!

Joanna Freliga

Dodaj komentarz