Okładka w nowej odsłonie – lekcja biblioteczna

Uczniowie kl.3b w ramach lekcji bibliotecznej tworzyli okładki książek znanych i mniej znanych autorów. Niektórzy uczniowie pokusili się o wymyślenie nowych książek dla nich wyjątkowych okładek. Wszystkie dzieci z zapałem wzięły się do pracy twórczej. Każdy indywidualnie podszedł do tematu swojej pracy. W trakcie tworzenia prac młodzi artyści konsultowali swoje poczynania z nauczycielem bibliotekarzem. Starali się dopracować każdy element swego dzieła. Po skończonej pracy uczniowie prezentowali swoją twórczość na forum klasy.

W ramach wewnętrznego konkursu klasowego:

Nagroda (+10 pkt) A. Mokrzycka, J.Jaźwińska, F.Stolarek, P. Tasman.

Wyróżnienie (+5 pkt.) : K.Kurowski, M.Brzozowski, F.Dziadosz, G.Ukleja-Pych, H.Ciołek.

Serdecznie gratuluję wszystkim uczniom. I zachęcam do udziału w konkursach bibliotecznych, których regulaminy stale ogłaszamy na stronie biblioteki i w edzienniku / ogłoszenia.