„Twój szczęśliwy numerek książki” – akcja promująca czytelnictwo

Informujemy, że w przyszłym tygodniu odbędzie się akcja biblioteczna „Twój szczęśliwy numerek”, w ramach której za wylosowany numerek będzie można odebrać babeczkę.  „Szczęśliwy numerek” będzie wywieszony na drzwiach biblioteki szkolnej. W loterii numerków będą brane pod uwagę dwie kategorie wiekowe: kl.1-3 oraz kl.4-8. Każdego dnia podczas trwania akcji wylosujemy 20 numerów książek, które znajdują się pod pieczątką naszej biblioteki szkolnej.
Uwaga! Bardzo ważne: babeczkę będzie można odebrać tylko i wyłącznie tego samego dnia. W kolejny dzień będą obowiązywać nowe „szczęśliwe numerki”. Dlatego prosimy o zachowanie czujności i przygotowanie księgozbioru, aby w danym dniu okazać dowód w postaci książki, że „szczęśliwy numerek” jest właśnie Twój! Wylosowane kartki z numerami nie wracają do puli numerów.
Akcja będzie trwała od 17 maja do 20 maja br.
Serdecznie zapraszam do udziału w akcji!