„Twój szczęśliwy numerek książki” – akcja promująca czytelnictwo

Informujemy, że w przyszłym tygodniu rozpoczynamy akcję biblioteczną „Twój szczęśliwy numerek”, w ramach której za wylosowany numerek będzie można odebrać babeczkę.  „Szczęśliwy numerek” będzie wywieszony na drzwiach biblioteki szkolnej oraz codziennie wieczorem (ok. godz.19:00) na stronie biblioteki szkolnej. W loterii numerków będą brane pod uwagę dwie kategorie wiekowe: kl.1-3 oraz kl.4-8. Każdego dnia podczas trwania akcji wylosujemy 9 szczęśliwych numerów. które znajdują się pod pieczątką naszej biblioteki szkolnej.
Uwaga! Bardzo ważne: babeczkę będzie można odebrać tylko i wyłącznie tego samego dnia. W kolejny dzień będą obowiązywać nowe „szczęśliwe numerki”. Dlatego prosimy o zachowanie czujności i przygotowanie księgozbioru, aby w danym dniu okazać dowód w postaci książki, że „szczęśliwy numerek” jest właśnie Twój! Wylosowane kartki z numerami nie wracają do puli numerów.
Akcja będzie trwała od 5 grudnia do 16 grudnia 2022 r.
Organizator zastrzega sobie prawo do przedłużenia, skrócenia, zawieszenia, przerwania lub odwołania Akcji.
Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji!