Dbamy o Wasze zdrowie… :)

Biblioteka szkolna wyszła z inicjatywą przechowywania telefonów komórkowych wszystkich odwiedzających tylko na czas przebywania w bibliotece szkolnej. Każdy odwiedzający z własnej i nieprzymuszonej woli przekazuje telefon „Strażniczce książek”. To ona czuwa nad bezpieczeństwem przekazywanego sprzętu. Z obserwacji wynika, że już wielu uczniów zaufało naszej „Strażniczce” i zdaje telefon przed wejściem do biblioteki szkolnej. Znalazła się również grupa uczniów, która nadzoruje przestrzeganie nowej zasady. Akcja biblioteczna przypadła do gustu również rodzicom naszych uczniów. Dzięki akcji chcemy uświadomić uczniom, że bez telefonu da się funkcjonować. Cieszymy się również, że liczba odwiedzających nie zmalała, wręcz przeciwnie, grono odwiedzających bibliotekę szkolną powiększa się z każdym dniem:) W imieniu „Strażniczki książek” dziękujemy za zaufanie..