E-walentynka – spraw komuś radość…

Serdecznie zapraszamy uczniów, rodziców, nauczycieli oraz pracowników szkoły do udziału w wyjątkowej akcji walentynkowej!
Jedna i niepowtarzalna akcja walentynkowa w naszej placówce! Musisz wziąć w niej udział! Nie ma innej opcji!
Tylko 5 minut wystarczy, aby sprawić komuś radość oraz wyrazić swoje uczucia.
Kartki elektroniczne zdobywają coraz większą popularność, dlatego właśnie wychodzimy Wam naprzeciw.
Dzięki naszemu Bilbo – bibliotecznemu kupidynowi możecie przekazać e-walentynkę innemu uczniowi w naszej szkole.
Zamiast iść na Pocztę i wysyłać tradycyjne kartki pocztowe możecie wziąć udział w walentynkowej zabawie bez wychodzenia z domu!
To wyjątkowa okazja do obdarowania miłym słowem koleżanki, kolegi, przyjaciółki i przyjaciela, a nawet rodzica, nauczyciela lub pracownika szkoły! Wystarczy poświęcić 5 minut i sprawić innym radość !
W formularzu wskażcie kto jest adresatem Waszej walentynki oraz napiszcie treść wiadomości, którą mamy przekazać dalej.
Formularz dostępny jest -> tutaj.
Na Wasze e-walentynki czekamy do 10 lutego br. do godz. 18.00.
Istnieje możliwość wysłania własnej walentynki – stwórz ją i sfotografuj, a następnie wyślij na adres e-mail biblioteki: b.szkolnasp4@gmail.com
Do dzieła! Wyślij e-walentynkę, a resztę pozostaw nam!
Życzymy udanego dnia św. Walentego!