„Talent ukryty w szufladzie” – ogłaszamy termin wystawy

„Zazwyczaj jest tak, że im większy masz talent, tym większe ogarniają cię wątpliwości. I na odwrót.”

– Carlos Ruiz Zafón

Zapraszamy wszystkich uczniów oraz nauczycieli na wystawę pt. „Talent ukryty w szufladzie”, podczas której zaprezentujemy prace literackie i plastyczne autorstwa uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Gorzowie Wielkopolskim. Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających w dn. 3.11.2021 – 5.11.2021 r. w bibliotece szkolnej.

Celem prezentacji prac naszych uczniów jest promowanie działań artystycznych dzieci i młodzieży. Musimy mówić głośno o naszych mocnych stronach. Nie powinniśmy się bać przed pokazywaniem swoich talentów. Wychodźmy z tej przysłowiowej szafy, pokazujmy swoje „prawdziwe ja” i bądźmy dumni z miejsca, w którym się znaleźliśmy. Bądźmy odważni, samodzielni i doceniajmy swój artystyczny dar.

Z tego miejsca bardzo dziękuję uczniom za udział w projekcie. Każda praca jest inna i wyjątkowa, prace są przemyślane, dopracowane, staranne. Wszyscy uczniowie – autorzy prac, otrzymają punkty dodatnie z zachowania.

Prace będzie można odebrać 8.11.2021 r.