Wizyta przedszkolaków w naszej bibliotece

We wtorek naszą bibliotekę odwiedziła grupa przedszkolaków. Podczas wizyty dzieci dowiedziały się, w jaki sposób można wypożyczyć książkę z biblioteki. Nauczyciel-bibliotekarz pokazał im kartę czytelników oraz kartę książki oraz wytłumaczył ich funkcje. Następnie przeczytał fragment książki „Kapelusz Pani Wrony”, dzieci od razu wychwyciły, że tytułowa Wrona zgubiła swój najcenniejszy skarb, którym był kapelusz. Po wysłuchaniu fragmentu opowiadania przedszkolaki miały za zadanie narysować swoja własną Panią Wronę z kapeluszem. W ten o to sposób powstały wspaniałe, wyjątkowe portrety Pani Wrony. Pani Joanna Freliga zapewniła gości, że  biblioteka Sp4 zawsze będzie o nich pamiętać i  każdy bibliotekarz z przyjemnością wypożyczy im książki w niedalekie przyszłości.