Poczuj magię świąt!

Z lekkim opóźnieniem… ale już jest! Z myślą o naszych uczniach, w ramach współpracy biblioteki i świetlicy szkolnej, przygotowaliśmy kalendarz adwentowy. W imieniu nauczycieli świetlicy oraz nauczyciela bibliotekarza udostępniam naszym uczniom prezentację wykonaną przez naszą uczennicę z kl.8c – Julię, która pod czujnym okiem p.Joanny Freligi przygotowała kalendarz adwentowy na potrzeby naszej grudniowej zabawy. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie się w pracę na rzecz szkoły. Ostatnimi czasy nowinki informatyczne ułatwiają nam pracę, a tym bardziej w dobie pandemii stają się nieodłącznym elementem naszej codzienności. Dlatego jesteśmy zdania, że warto pokazywać uczniom zasoby Internetu od strony praktycznej.

Zasady udziału w naszej grze:

Uczeń, który wykona wszystkie zadania wymienione w kalendarzu adwentowym otrzyma punkty dodatnie z zachowania. Zdjęcia potwierdzające wykonanie zadania należy przesłać na adres e-mail: k.adwentowy_sp4@onet.pl

28 grudnia 2021 r. spośród wszystkich uczestników gry wyróżnimy – trzech uczniów, którzy otrzymają dodatkowe punkty za kreatywność i ukazanie magii świąt 🙂

Życzymy miłej zabawy!

Poczuj magię świąt!

Link do kalendarza adwentowego -> tutaj.

Dodaj komentarz