„Cegiełka czytelnicza – podaruj książkę”

pixabay.com

Drogi Uczniu, Rodzicu, Nauczycielu,

jeśli masz w swoim domu przeczytaną, „zbędną”, nikomu już niepotrzebną książkę, której chcesz podarować drugie życie, to koniecznie podaruj ją naszej bibliotece. Sprawisz tym radość nam i naszym czytelnikom!

Najchętniej przyjmiemy książki – lektury oraz książki młodzieżowe w ,,dobrym stanie technicznym”, wydawane po 2000 roku.

pixabay.com

W przypadku lektur szkolnych przyjmiemy każde wydanie zachowane w „dobrym stanie”.

Każda książka to Wasza cegiełka czytelnicza, którą wzbogacacie nasz wspólny księgozbiór.

Na Wasze „cegiełki czytelnicze” czekamy do końca kwietnia br.

Uczniowie biorący udział w akcji otrzymają punkty dodatnie z zachowania.