Konkurs biblioteczny dla kl. 1-8!

Biblioteka szkolna serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie plastyczno-literackim:

„Biblioteka – moje miejsce kultury”

III edycja

Celem konkursu jest stworzenie możliwości wyrażenia swoich wizji na temat biblioteki szkolnej w przyszłości oraz promocji czytelniczych ośrodków kultury, wyzwalanie aktywności twórczej dzieci i młodzieży.
Skierowany jest on do uczniów:
– klas I-V – część plastyczna.
zadaniem uczestników jest stworzenie plakatu promującego bibliotekę szkolną. Praca może być wykonana dowolną techniką. Format dowolny.
– klas VI -VIII część literacka.
Prace literackie:
utwór prozatorski tj. opis, opowiadanie nt. własnej wizji biblioteki
utwór poetycki opisujący bibliotekę, jako miejsce kultury – (przykładowy tytuł utworu: „Kraina myśli”).
Prace należy napisać w edytorze tekstu m. in. Open Office, Microsoft Word – w formacie A4, czcionka 12.
Prace w edytorze tekstu lub fotografie prac konkursowych prosimy przesyłać na adres e-mail: b.szkolnasp4@gmail.com
Przesłanie Pracy konkursowej jest równoznaczne z udzieleniem przez opiekuna prawnego uczestnika zgody na jej publikację na stronie internetowej biblioteki oraz udział w konkursie.
Na prace czekamy do 30 października br.