Podróż po zakątkach Hiszpanii

W Nowym Roku powróciliśmy do projektu edukacyjnego ,,Europa i ja”. Świetliczaki zapoznały się z wybranymi miejscami w Hiszpanii, które warto znać i zobaczyć. Wyruszyliśmy w ,,podróż” po Barcelonie, gdzie zachwycaliśmy się pięknym Parkiem Guell, sławnym stadionem FC oraz oczarowani podziwialiśmy magiczne fontanny – Font Magica. Zostaliśmy również zaproszeni do Sewilli, w której poznaliśmy Alcazar, architektonicznie piękny Metropol Parasol oraz poruszaliśmy się uliczkami Placu Hiszpańskiego. Ostatnim naszym przystankiem była Malaga… Dom Picassa, Ogród Botaniczny – piękne widoki zapierające dech w piersiach. Mimo, że były to tylko fotografie, czuliśmy się tak jakbyśmy tam byli. Nie możemy się doczekać kolejnego etapu projektu!

Julita Zamłynna